Войти на сайт

Войди на сайт, используя одну из соцсетей:

×
Ты уже голосовал за этот комментарий
Наверх
7.0

Достойно внимания

График работы

пн-пт:с 8:30 до 20:00

Сейчас открыто

Курси англійської мови для корпоративних клієнтів. Спецкурси англійської мови для всіх бажаючих. Ділова англійська мова для Вас.

Клуб иностранных языков Harvard Клуб иностранных языков Harvard Клуб иностранных языков Harvard Клуб иностранных языков Harvard Клуб иностранных языков Harvard Клуб иностранных языков Harvard Клуб иностранных языков Harvard Клуб иностранных языков Harvard Клуб иностранных языков Harvard Клуб иностранных языков Harvard

Harvard Language Club це найкраща школа іноземних мов у місті Вінниця.Кожного року ми розробляємо та створюємо унікальні тури для наших студентів, а також для людей, які просто хочуть приєднатися до нашої дружньої та міцної родини.

Цього року табір матиме дві зміни, перша місцева, яка триватиме з 05.06 до 16.06. Учасники другої зміни мандруватимуть мальовничими Карпатами в період з 20.06 до 29.06. Обирай, що тобі до вподоби!


Вартість перебування в таборі

Кожна пропозиція розрахована на окрему вікову категорію, локацію тощо. Для отримання розширеної консультації радимо звернутися до нашого менеджера за телефонами (096) 460-90-05, (073) 460-90-05

 • Інтенсивний курс вивчення англійської мови, розрахований на 12 активних і цікавих занять, чекає на учнів від 6 до 16 років у м.Вінниці. Вивчати англійську – швидко й легко!
 • Тип: Інтенсивні курси
 • Тривалість: 12 годин
 • БОНУС: Сувенірна продукція від Harvard Language Club.

 • Цікава й продуктивна програма літнього табору Super Star Camp. Кожен день навчання у таборі за зручним та цікавим розкладом подарує незабутні враження, цінні знання та нові знайомства.
 • Тип: Місцева локація
 • Тривалість: 10 днів (80 годин)
 • БОНУС: -200грн. для відвідувачів табору 16р.

 • Канікули в самому серці Карпатських гір уже чекають на ваших діток. Це не просто табір, а повноцінна туристична подорож із корисним бонусом – вивченням мови у невимушеній атмосфері.
 • Тип: Повноцінний тур
 • Тривалість: 10 днів / 9 ночей
 • БОНУС: -200грн. для відвідувачів табору 16р.

Harvard Super Star

Школа іноземних мов «Harvard Language Club» («Гарвард Ленгвіч Клаб») - допоможе вивчити англійську, польську та німецьку мову. Ми працюємо з 2009 року.

Курси іноземних мов доступні як для дітей так і для студентів, так і дорослим. Для дітей є групи віком 3-4, 5-6, 7-16 років. Графік занять зручний для кожного — ранковий, денний, вечірній ( 45-90 хвилин 2-3 рази в тиждень). За потреби працюємо в суботу та неділю. Є індивідуальні заняття та заняття для організацій в групах. В групах навчається 5-8 людей. Тривалість курсу — від 1- місяця.

Індивідуальні заняття- це ідеальний варіант для тих, хто хоче швидко вивчити іноземну мову, підтягнути певний рівень знань, чи поглибити свої знання в певній галузі (для медпрацівників чи ІТ). Такі заняття зручно підлаштувати під себе, обравши необхідний графік.

Індивідуальні заняття мають ряд переваг:

- індивідуальна швидкість вивчення матеріалу;

- гнучкий графік занять;

- вчитель буде працювати з вашими мовними навичками;

- швидкий результат;

- сферу підготовки та напрямок обираєте саме ви.

Групові заняття проходять в кількості від 4-х осіб, в них організована робота так, що кожний має можливість практикувати свої навички в спілкуванні, слухати, приймати рішення, дискутувати.

Під час групового заняття викладач раціонально розподіляє час між вправами, допомагає студентам активно взаємодіяти. В групах студентам більш цікавіше працювати, вчитися і взаємодіяти.

«Harvard Language Club» на період літніх канікул запрошує до себе дітей в англомовний табір. Переваги літнього табору від “Harvard Super Star”:

- Дружня атмосфера — жодних уроків чи домашніх завдань, водночас інтенсивна програма безперервного спілкування. Час перебування дитини в таборі розписаний кожної хвилини. Це незабутні тематичні заняття — ігри, творчі майстерні, квести, тренінги, екскурсії.

- Корисні знання — ми вчимо дітей пізнавати, цікавитися оточуючим, приймати активну участь в подіях, які оточують дитину, вчимо приймати рішення і нести відповідальність. Ми прагнемо розвинути інтерактивні та творчі здібності в дитини, розкрити талант.

- Продумана програма — кожний день в таборі це феєрія розважальних та навчальних заходів. Програма включає в себе заняття з англійської, творчі, рухливі та інтелектуальні ігри.


 

0 отзывов

Твоя оценка: